Dersigo gizlilik ve güvenlik politikaları gereği kişisel verilerinizin korunması hususu önem arz etmektedir. Konuyla ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Dersigo Mu Morpa Kampüs Mü ?

Dersigo Mu Morpa Kampüs Mü

Dersigo Mu Morpa Kampüs Mü ? Bu sorunun cevabına birlikte bakalım.

Dersigo İle Sınava Kesintisiz Hazırlan!

Dersigo hem YKS hem de LGS anlamında müfredata en uygun konu anlatımları, yeni nesil soru bankaları ve denemelerle sınav sürecinde bazen yol arkadaşın bazen öğretmenin bazen de sana bir rehber olmak için geliştirildi. LGS ya da YKS fark etmez. Sınava evde hazırlan, başarıyı yakala.

İlginizi Çekebilir: Dersigo’mu Ev Dershanem’mi ?

Müfredata Uygun İnteraktif İçerikler

Dersigo LGS sürecinde gerçek bir sınav tecrübesi kazanman ve sınava eksiksiz girmen için tüm ayrıntılar yer alıyor. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile uyumlu konu anlatım videoları, sınav formatına uyumlu denemeler ve Türkiye’nin en kaliteli soru bankaları ile sınav sürecinde yanında olmak için Dersigo.com’da seni bekliyor. Sen videoları izle, soru bankalarını ve denemeleri çöz. Gerisini igo’ya bırak. İgo demişken yapay zekâlı yol arkadaşın olur kendileri. Oldukça zehirdir ve sınav kazandırır. 

Metalig İle Hem Eğlen Hem Öğren!

Dersigo sana sunduğu interaktif uygulamalar ile hem eğlenmene hem de öğrenmene önem verir. Dersigo’da bulunan Metalig ile hem soru çözecek hem rakiplerinle yarışacaksın. Hedefinin hangi noktasında olduğunu belirleyeceksin. Ayrıca tüm bunları yaparken ödüller de kazanacaksın. Metalig’de birbirinden kaliteli, yeni nesil ve müfredata uygun binlerce soru seni bekliyor.

Alanında uzman öğretmen kadrosu ve kalıcı öğrenmeyi hedefleyen interaktif uygulamalar sunan Dersigo sınav sürecinde en iyi yol arkadaşın olacak. Dersigo’da yeni nesil sorular çöz, birbirinden kaliteli öğretmenlerin konu anlatım videolarını izle ve zamanı yönet.

Dersigo.com İle Sınava Evden Hazırlan!

Dersigo sana özel kişiselleştirilmiş program hazırlar ve evden çalışma sürecini keyifli bir hale getirir. Çıkmış sorulara yakın sorular sorarak seni sınava uygun bir hale getirir.

Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar fark etmez. Dersigo’ya erişebilmen için elektrik ve internet olması yeterli. Dersigo sunduğu online eğitim araçları ile sana teknoloji tabanlı eğitim sunuyor. Evden, dilediğin zaman ve 7/24 kesintisiz çalışma imkanı Dersigo.com’da seni bekliyor.

İlginizi Çekebilir: Dersigo Mu Dijital Okul Mu?

Akıllı Rehber Sistemi Seni Takip Eder

Dersigo Mu Morpa Kampüs Mü ? Dersigo’da bulunan akıllı rehber sistemi seni sınav sürecinde sürekli izleyerek eksiklerini tespit eder ve bu eksiklerin giderilmesi için sana yol haritası çıkarır. Düzenli çalışma ile hedeflerine ulaşabileceğini unutma.

Dersigo sunduğu interaktif içeriklerle sana içerikleriyle düşünme becerisi kazandırmayı hedefler ve bunu başarı odaklı içerikler sunarak yapar. Sen de Dersigo’da videolu konu anlatımları ile ders çalışabilir, denemeler çözebilir ve Metalig’de hem öğrenir, hem arkadaşlarınla yarışabilir hem de eğlenceli vakit geçirebilirsin. Sana sunulan yeni nesil oyunlaştırılmış eğitim ile LGS ve YKS sürecinde sıkılmadan öğrenmenin keyfine varacaksın. Alanında uzman öğretmenlerle ezberci yöntemden uzak kalıcı öğrenme sağlayabilirsin.

En Çok Okunan Yazılarımız

Odaklanma Arttırma Sırları

Odaklanmayı Arttırma Sırları

Odaklanma terimi özellikle sınava hazırlanan öğrencilerin sıkça karşılaştığı bir terim. YKS uzun bir maraton olduğu için birçok aday ya yolun yarısında pes ediyor ya da

Daha Fazla »
TYT Biyoloji Konuları Nelerdir TYT Biyoloji Konuları Nelerdir

TYT Biyoloji Konuları

TYT Biyoloji konuları her öğrenci tarafından merak edilmektedir. ÖSYM tarafından her yıl üniversiteye giriş sınavı yapılır. Üniversiteye giriş sınavına Yüksek Öğrenim Kurumları Sınavı yani YKS

Daha Fazla »
TYT Matematik Konuları

TYT Matematik Konuları

TYT Matematik konuları üniversiteye giriş aşaması olan 2 sınavın ilkinde yer alır. Bilindiği üzere üniversite giriş sınavı iki aşamadan oluşur. Bu aşamaların ilki genelde temel

Daha Fazla »
TYT Ne Demek

TYT Ne Demek?

TYT lise ve dengi okullardan mezun olan öğrencilerin üniversitelerdeki bölümlere yerleşebilmeleri için geçmeleri gereken bir sınavdır. Bu sınava Yüksek Öğretim Kurumları adı verilir. Kısacası YKS

Daha Fazla »

TYT Türkçe Konuları

TYT Türkçe konuları birçok aday tarafından merak ediliyor. Öncelikle sınav hakkında küçük bir bilgi vererek ardından TYT Türkçe konularına birlikte bakalım. Değerli öğrenciler üniversiteye giriş

Daha Fazla »
TYT Soruları Nelerdir

TYT Soruları

TYT sınavı üniversiteye giriş sınavının ilk adımı olarak karşımıza çıkar ki TYT soruları sınavın büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Genelde lise 9. sınıf derslerinden ve konularından

Daha Fazla »
SOSYAL