Dersigo gizlilik ve güvenlik politikaları gereği kişisel verilerinizin korunması hususu önem arz etmektedir. Konuyla ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Dersigo Mu Dijital Okul Mu?

dersigo mu dijital okul mu

Dersigo mu dijital okul mu ? sorusuna cevap verebilmk için öncelikle bu iki platformu birbirleriyle kıyaslamak gerekir. Dersigo kolay kullanımı, kişiye özel içeriği, birbirinden kaliteli eğitmenleri, en çok tercih edilen soru bankaları ve denemeleri, interaktif içerikleri ve sınırsız erişim imkanı ile sizi rakiplerinizin bir adım önüne atar.

Nitelikli Soru Havuzu Dersigo.com’da!

Dersigo.com’da 50 binden fazla soru ile sınava hazırlanma sürecinde özgür ol. Birbirinden farklı ve kaliteli kaynak kitaplar, denemeler ve sınava yönelik müfredat uygun videolu soru çözümleri ile sen de ister YKS ister LGS sürecinde rakiplerinin bir adım önünde olacaksın.

İlginizi Çekebilir: Dersigo’mu Doping Hafıza mı ?

Dersigo’da Her Şey Sana Göre!

İstediğin derse çalışabilir, istediğin derse ait soruları çözebilir ve istediğin zorluk seviyesinde sınavına hazırlanabilirsin. İstediğin anda çözümlü soru videoları, istediğin anda konu tekrar videoları ve istediğin anda Metalig’de arkadaşlarınla yarışma imkânı seni bekliyor.

İnternet Olan Her Yerde Sınava Hazırlan!

Dersigo.com internet ve elektrik olan her yerde kolaylıkla ulaşabileceğin bir dijital eğitim platformudur. Dilersen bilgisayarında dilersen tabletinde dilersen de akıllı telefonunda tek bir tıkla dilediğin yerden YKS ya da LGS sınavına hazırlan.

Öğrencilerin analitik zekâlarını geliştirmeye yönelik çalışmaların yer aldığı eğitimlerde öğrenimde kalıcılığı amaçlayan eğlenceli ve öğretici konu anlatımlarının yanı sıra:

Kazanım Hedefli Soru Havuzu Dersigo.com’da!

Dersigo.com sınav sürecinde öğrencinin sıkılmaması için eğlenceli ve öğretici videolu konu anlatımları sunuyor. Sorudan konuya özet anlatım videoları, kaliteli ve öğrenciler tarafından sık tercih edilen yayın evlerinin sorularının yer aldığı kazanım hedefli soru havuzu Dersigo.com üzerinde sizleri bekliyor. Öğrenciler bu soru havuzu sayesinde birçok farklı soru tipini tek bir platformda görme imkânına sahip oluyor.

İlginizi Çekebilir: Dersigo’mu Ev Dershanem’mi ?

Ödev Takip Sistemi Dersigo.com’da!

Dersigo mu dijital okul mu ? sorusunun cevabını verebilmek için bir diğer husus ise soru çözümleri diyebiliriz. Öğrenciler soru çözerken illa ki hata yapabilir ancak önemli olan hata yapmak değil hatalarından ders çıkarmak. Yapay zekalı yol arkadaşın igo tam da bu noktada hata yaptığın konuları belirleyerek o o konular üzerine yoğunlaşıyor ve doğru-yanlış tespit sistemi ile sana rehberlik ediyor.

Türkiye’nin Dijital Sınav Platformu Dersigo.com!

YKS, TYT, AYT ya da LGS sınavı dijital eğitim platformu Dersigo.com’a mobil cihazınız, tabletiniz ya da bilgisayarınızdan 7 gün 24 saat hazırlanabileceğin erişebilirsiniz. Ayrıca Smart TV üzerinden de Dersigo.com’a erişebilirsiniz. Online sınavlara ve genel denemelere de dilediğiniz saatte dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca dijital ortamda not alabilirsiniz.

En Çok Okunan Yazılarımız

Odaklanma Arttırma Sırları

Odaklanmayı Arttırma Sırları

Odaklanma terimi özellikle sınava hazırlanan öğrencilerin sıkça karşılaştığı bir terim. YKS uzun bir maraton olduğu için birçok aday ya yolun yarısında pes ediyor ya da

Daha Fazla »
TYT Biyoloji Konuları Nelerdir TYT Biyoloji Konuları Nelerdir

TYT Biyoloji Konuları

TYT Biyoloji konuları her öğrenci tarafından merak edilmektedir. ÖSYM tarafından her yıl üniversiteye giriş sınavı yapılır. Üniversiteye giriş sınavına Yüksek Öğrenim Kurumları Sınavı yani YKS

Daha Fazla »
TYT Matematik Konuları

TYT Matematik Konuları

TYT Matematik konuları üniversiteye giriş aşaması olan 2 sınavın ilkinde yer alır. Bilindiği üzere üniversite giriş sınavı iki aşamadan oluşur. Bu aşamaların ilki genelde temel

Daha Fazla »
TYT Ne Demek

TYT Ne Demek?

TYT lise ve dengi okullardan mezun olan öğrencilerin üniversitelerdeki bölümlere yerleşebilmeleri için geçmeleri gereken bir sınavdır. Bu sınava Yüksek Öğretim Kurumları adı verilir. Kısacası YKS

Daha Fazla »

TYT Türkçe Konuları

TYT Türkçe konuları birçok aday tarafından merak ediliyor. Öncelikle sınav hakkında küçük bir bilgi vererek ardından TYT Türkçe konularına birlikte bakalım. Değerli öğrenciler üniversiteye giriş

Daha Fazla »
TYT Soruları Nelerdir

TYT Soruları

TYT sınavı üniversiteye giriş sınavının ilk adımı olarak karşımıza çıkar ki TYT soruları sınavın büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Genelde lise 9. sınıf derslerinden ve konularından

Daha Fazla »
SOSYAL