Dersigo şimdi Vodafone, Digitürk, Papara Uygulamalarında.

Dersigo

Seni tanımak, seviyeni öğrenmek ve alacağın eğitimi senin için kişiselleştirmek amacıyla yaptığımız “Tanışma Sınavı” tam senlik. Aramıza hoş geldin. Hazırsan Dersigo başlıyor.

Hedefi olmayan bir gemiye rüzgâr bile yardım etmez. Varsa bir hedefin, paylaş bizimle. Yoksa biz yanındayız. Hedefini birlikte belirleyelim. Tek bir hedefimiz olmak zorunda değil. Gerekirse bir tercih listesi oluşturur, adım adım birlikte ilerleriz.

Yola hazırlıksız çıkılmaz. Hedeflerini öğrendikten sonra seni biraz daha yakından tanıyalım. Sana göre bir yol haritası oluşturalım. Boş vakitlerine, çalışma alışkanlıklarına, seviyene uygun; esnek, seni üzmeyecek, tam sana göre bir program belirleyelim. Bunu birlikte yapalım ki bu, bizim aramızda bir sözleşme olsun.

Yolun açık olması her zaman yürüme fırsatı vermez insana. Bazı yollar hızlı, bazı yollar yavaş yürünür. Bazen de kestirmeden gitmek en doğrusudur. Her bir ders veya konuda farklı seviyelerde olabilirsin. İstersen sıfırdan konu çalışabilir, istersen sadece eksik olduğun konulara bakabilir, istersen de soru maratonuyla hızlıca yol alabilirsin.

Sürekli seni takip ediyoruz, her zaman arkandayız. Eksik olduğun konuları anında tespit ederek seni yönlendiriyoruz. Tam öğrenme modeliyle hiçbir bilgi eksikliği bırakmadan hedefimize ulaşmanı sağlıyoruz.

Dersigo Prova Sınavları’yla ne kadar mesafe kat ettiğimizi ölçüyor, sonuçlara göre yeni rotalar oluşturuyoruz. Gerekirse strateji ve program değişikliğiyle hedefimize adım adım yaklaşıyoruz.

MetaLig, dijital eğitim platformlarının şampiyonlar ligidir. Eğlencenin rekabete, rekabetin motivasyona, motivasyonun kazanmaya dönüştüğü MetaLig’de de yanındayız. MetaLig’de hem kendimizi hem de rakiplerimizi tanıyacağız. Bazen tek başımıza bazense takım olarak ilerleyip eğlenecek, öğrenecek ve puanlar kazanacağız.
About Images

Akıllı Arkadaşın İgo’yla Tanıştın mı?

Bu süreçte en büyük yardımcın ve destekçin, akıllı asistanımız İgo olacak. Seni sürekli izleyip eksiklerini belirleyerek sana nokta atışı önerilerde bulunacak. Seni çok iyi tanıyan, süper bir arkadaşın olacak. Bazen can sıkıcı olabiliyor ama genelde çok iyi niyetlidir. Tavsiyelerine mutlaka kulak vermelisin. Çok akıllıdır, hemen öğrenir. Nerelerde hata yaptığını, nerelerde başarılı olduğunu, her şeyini bilir. Hatalarını senden başka kimseye anlatmaz. Başarılarını kendi başarısı gibi görüp her yerde paylaşır. Hatta istersen başarılarını ailene bile anlatır.

Okuyorum Ben ya!

Merak etme, sakin ol! Dersigo dışında da bir hayatın olduğunu biliyoruz. Okuyor veya mezun olabilirsin. Dersigo dışında yapmış olduğun çalışmaları da merak ediyoruz. Soru bankandan kaç soru çözdün, okulda yapılan deneme sınav sonuçların nasıl, bunları hep merak ediyoruz. Kesintisiz ve sağlıklı bir performans takibi için Dersigo dışında yaptığın çalışmaları, istersen, sana özel hazırlamış olduğumuz sisteme girebilirsin.

About Images
About Images

Nereyi Tercih Etsem Acaba?

Merak etme, tercih döneminde de yanındayız. Sınav bitince işimiz bitmiyor. Sınav sonrasında da seninle birlikte yürümeye, sevincine ortak olmaya, üzüntünü paylaşmaya devam ediyoruz. Puanına göre, uzman ekibimizle alternatif tercihleri çıkartıp en iyi lise veya bölüme gitmen için elimizden geleni yapıyoruz. Sonuna kadar beraberiz.

Performans Takibi

Bilgisayar, tablet veya Dersigo uygulamasından yaptığın çalışmaları, her daim izliyoruz. Test kitaplarından çözdüğün soruları ve basılı deneme sınavlarında aldığın sonuçlarını www.dersigo.com ya da Dersigo uygulamasıyla sisteme girmelisin. Bu şekilde İgo, basılı içeriklerle dijital içeriklerde gösterdiğin performansı kesintisiz takip eder ve seni en doğru şekilde yönlendirir.

About Images

DÜNYADA İLK META EĞİTİM LİGİ

Ne Var Bu Metalig’de?

icons Images
Rekabet Var

Kendini ve rakiplerini tanı, harekete geç. Kapışma ve Bilgi Yarışmaları’na katıl. Rakiplerini geride bırak.

Shape Images
Her Zaman Her Yerde Eğitim Var

Dilediğin zaman, dilediğin yerde eğitimine devam et. Konu anlatım videolarını izle, soruları çöz, yarışmalara katıl, puanları topla.

Shape Images
Profesyonel Destek Var

Danışmanlarımız ve akıllı asistanımız İgo her zaman yanında. Seni tanıyor ve sana özel ilerleme stratejileriyle hedeflerimize adım adım ilerliyoruz.

Shape Images
Ödülsüz Olur mu?

Kazandığın puanlarla hem seviye atla hem de sana özel tanımlanan ödüllerin sahibi ol. Dilersen kazandığın puanları elmasa dönüştürerek mağazamızdan alışveriş de yapabilirsin.

Bu Yayınlar Seni Başarıya Taşıyor!

  • limit-yayınları
  • kronometre-yayınları
  • avantaj-yayınları
  • esen-yayınları
  • limit-kurumsal-yayınları

Sorudan Konuya

İgo, sadece soru çözmez. Sorunun farklı ve kısa çözüm yollarını da gösterir. Aynı zamanda “Sorudan Konuya” ders anlatımlarımızla bilgiyi ve bilginin soru üzerinde nasıl kullanıldığını öğrenirsin. Neyleyim bana soru çözdüremeyen bilgiyi?

About Images
About Images

Hem Bilgisayardan Hem de Cep Telefonundan

Tüm Soruların Çözümlerine Hem Bilgisayardan Hem de Cep Telefonundan Ulaşabilirsin

Sınavların Nabzını Dersigo ile Tut!

Türkiye genelinde yüz binlerce adayın katılımıyla, 30 ayrı YKS denemesi (15 TYT + 15 AYT), 10 LGS denemesi olmak üzere gerçekleştirilen Dersigo Deneme Sınavları, gerçek bir sınav deneyimi yaşayabilmen için önemli bir fırsattır.

About Images
About Images

Deneme Sınavı Raporlarıyla Güncel Durumunu Gör

Dersigo Deneme Sınavı Raporları, mevcut durumun hakkında detaylı bir tablo sunar. Gelişimini, sınav ve ders ortalamalarını, eksiklerini bu tabloda görebilirsin.

Deneme Sınavlarıyla Hedefine Yaklaş!

Deneme Sınavı sonuçlarında hedefine ne kadar yaklaştığını ve sınava giren diğer adaylar arasındaki yerini görebilirsin. Önemli sapmalar veya kazanımlar olduğunda hedefini güncellemek için Dersigo yanında.

About Images
About Images

Kişiye Özel Eğitim

Kişiselleştirilmiş Eğitim Programımızla seni tanıyor, hedeflerini biliyor ve seni en doğru şekilde yönlendiriyoruz. Platformumuza üye olduğunda ders çalışma programını oluşturabilir veya yapay zekâ destekli “Akıllı Zamanlama” modülümüzle ders programını bize bırakabilirsin. Sen sadece programına ve derslerine odaklan. Geri kalan her şey için, BURADAYIZ.

Kapışma ve Bilgi Yarışması

Rekabeti ve heyecanı organellerine kadar hissedeceksin! Soru çözmenin en eğlenceli, en rekâbetçi, en ödüllü halini senin için hazırladık. İstediğin zaman, istediğin dersten, rakiplerinle bire bir kapışabilir ve toplu halde bilgi yarışmalarına katılabilirsin. Kazandığın puanlarla MetaLig’de seviye atlayabilir, bir ödül canavarına dönüşebilirsin. Kapışma ve Bilgi Yarışmalarına farklı bir kullanıcı adıyla katılabilir, arkadaşlarını davet edebilirsin. Hadi, başlayalım o zaman!

About Images