Dersigo gizlilik ve güvenlik politikaları gereği kişisel verilerinizin korunması hususu önem arz etmektedir. Konuyla ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

2024 YKS (TYT + AYT) Tüm Dersler Dijital Paket

5/5

YKS’ye hazırlık sürecinde Türkiye’nin en iyi hocaları, en iyi kaynak kitapları, en iyi yazılımcılarıyla her zaman yanındayız. Tercih döneminde de seni yalnız bırakmayız. Öğrenmenin zorlu ve sıkıcı bir süreç olduğunun farkındayız. Kişiselleştirilmiş eğitim programlarımız ve oyunlaştırılmış kurgumuzla sana öğrenmenin en eğlenceli halini sunuyoruz.

Dersigo

Senin için, Sana Özel..

5.390₺
8.085₺

Peşin fiyatına ayda 598₺ taksitle!

18.915 dk.

Ders süresi

932 Video

Konu Anlatım

MetaLig

MetaLig’de Mücadele Etme Hakkı

Akıllı Asistan

İgo ile Rehberlik

Dilediğin Yerden

Kolay Ulaşım

Türkiye’nin alanında uzman en iyi hocalarının anlatmış olduğu ders anlatım videoları, eğlenerek öğrenme, yapay zekâ destekli öğrenci takibi pakette:

TYT Türkçe

TYT Matematik

TYT Fizik

9 yorum yapıldı: “2024 YKS (TYT + AYT) Tüm Dersler Dijital Paket”

  1. Hiç yorum olmadığı için tereddütte kalmıştım ama iyi ki bu paketi almışım benim için en faydalısı bu ben çok yararını gördüm teşekkürler dersigo ailesi 💗

  2. Avatar
    zekiye polat

    hem tyt hem ayt ayrı ayrı paket almak yerine bunu alın bence fiyatı diğer paketlere göre fazla ama iki kısmı bir arada gösteriyor emin olun parasını hakkını veriyor paket ben çok memnun kaldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir