Dersigo gizlilik ve güvenlik politikaları gereği kişisel verilerinizin korunması hususu önem arz etmektedir. Konuyla ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

TYT Dijital Tüm Dersler + Eşit Ağırlık Kaynak Paketi

5/5

YKS’ye hazırlık sürecinde Türkiye’nin en iyi hocaları, en iyi kaynak kitapları, en iyi yazılımcılarıyla her zaman yanındayız. Tercih döneminde de seni yalnız bırakmayız. Öğrenmenin zorlu ve sıkıcı bir süreç olduğunun farkındayız. Kişiselleştirilmiş eğitim programlarımız ve oyunlaştırılmış kurgumuzla sana öğrenmenin en eğlenceli halini sunuyoruz.

Dersigo

Senin için, Sana Özel..

2.699₺
4.498₺

Peşin fiyatına ayda 299₺ taksitle!

12.174 dk.

Ders süresi

560 Video

Konu Anlatım

MetaLig

MetaLig’de Mücadele Etme Hakkı

Akıllı Asistan

İgo ile Rehberlik

Dilediğin Yerden

Kolay Ulaşım

Türkiye’nin alanında uzman en iyi hocalarının anlatmış olduğu ders anlatım videoları, eğlenerek öğrenme, yapay zekâ destekli öğrenci takibi ve Türkiye’nin en iyi kaynak kitapları bu pakette:

TYT Türkçe

TYT Matematik

TYT Fizik

29 yorum yapıldı: “TYT Dijital Tüm Dersler + Eşit Ağırlık Kaynak Paketi”

  1. Avatar
    Mehmet ÇAKMEN

    11.sınıf öğrencisi için almayı düşünüyorum. 2024 yılında TYT+ YDT sınavına girecek. Ancak şu anda TYT 2023 paket satışınız var, eğitim paketinin süresi ne zamana kadar sürecek. Ayrıca burada YDT eğitim paketi göremedim . Bilgi alabilir miyim?

  2. matematik de soru çözerken sorun yaşıyorum sorular da ilerleyemiyorum eşit ağırlıkcıyım diğer dersler de de eksiğim var paketi yeni aldım faydalı olacağını düşünüyorum.

  3. bu devirde böyle fiyata konu anlatımlı eğitim platformu bulmak zor üstelik kampanya yapmışlar kaçırmayın derim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir