Dersigo gizlilik ve güvenlik politikaları gereği kişisel verilerinizin korunması hususu önem arz etmektedir. Konuyla ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Sana Özel Metasyon

Metasyon seni tanır, sana göre şekillenir ve seni adım adım yönlendirerek başarıya ulaştırır. Nasıl mı?

Tanışıyor muyuz?

Seni tanımak, seviyeni öğrenmek ve alacağın eğitimi senin için kişiselleştirmek amacıyla yaptığımız “Tanışma Sınavı” tam senlik. Aramıza hoş geldin. Hazırsan Metasyon başlıyor.

Nereye gidelim?

Hedefi olmayan bir gemiye rüzgâr bile yardım etmez. Varsa bir hedefin, paylaş bizimle. Yoksa biz yanındayız. Hedefini birlikte belirleyelim. Tek bir hedefimiz olmak zorunda değil. Gerekirse bir tercih listesi oluşturur, adım adım birlikte ilerleriz.

Yola çıkmaya hazır mıyız?

Yola hazırlıksız çıkılmaz. Hedeflerini öğrendikten sonra seni biraz daha yakından tanıyalım. Sana göre bir yol haritası oluşturalım. Boş vakitlerine, çalışma alışkanlıklarına, seviyene uygun; esnek, seni üzmeyecek, tam sana göre bir program belirleyelim. Bunu birlikte yapalım ki bu, bizim aramızda bir sözleşme olsun.

Hadi gel, sana en uygun stratejiyi belirleyelim.

Yolun açık olması her zaman yürüme fırsatı vermez insana. Bazı yollar hızlı, bazı yollar yavaş yürünür. Bazen de kestirmeden gitmek en doğrusudur.
Her bir ders veya konuda farklı seviyelerde olabilirsin. İstersen sıfırdan konu çalışabilir, istersen sadece eksik olduğun konulara bakabilir, istersen de soru maratonuyla hızlıca yol alabiliriz.

Biri bizi gözetliyor!

Sürekli seni takip ediyoruz, her zaman arkandayız.
Eksik olduğun konuları anında tespit ederek seni yönlendiriyoruz. Tam öğrenme modeliyle hiçbir bilgi eksikliği bırakmadan hedefimize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hedefimize yaklaşıyor muyuz?

Metasyon Prova Sınavları’yla ne kadar mesafe kat ettiğimizi ölçüyor, sonuçlara göre yeni rotalar oluşturuyoruz. Gerekirse strateji ve program değişikliğiyle hedefimize adım adım yaklaşıyoruz.

Bu arada, rakiplerimiz ne alemde?

MetaLig dijital eğitim platformlarının şampiyonlar ligidir. Eğlencenin rekabete, rekabetin motivasyona, motivasyonun kazanmaya dönüştüğü MetaLig’de de yanındayız. MetaLig’de hem kendimizi hem de rakiplerimizi tanıyacağız. Bazen tek başımıza bazense takım olarak ilerleyip eğlenecek, öğrenecek ve puanlar kazanacağız.

Sana özel hazırlanan eğitim stratejileriyle kazanmak, ne kolay!

Akıllı Arkadaşın Dersimo’yla Tanıştın mı?

Bu süreçte en büyük yardımcın ve destekçin, akıllı asistanımız Dersimo olacak. Seni sürekli izleyip eksiklerini belirleyerek sana nokta atışı önerilerde bulunacak. Seni çok iyi tanıyan, süper bir arkadaşın olacak. Bazen can sıkıcı olabiliyor ama genelde çok iyi niyetlidir. Tavsiyelerine mutlaka kulak vermelisin.
Çok akıllıdır, hemen öğrenir. Nerelerde hata yaptığını, nerelerde başarılı olduğunu, her şeyini bilir. Hatalarını senden başka kimseye anlatmaz. Başarılarını kendi başarısı gibi görüp her yerde paylaşır. Hatta istersen başarılarını ailene bile anlatır.

Okuyorum Ben ya!

Merak etme, sakin ol! Metasyon dışında da bir hayatın olduğunu biliyoruz. Okuyor veya mezun olabilirsin. Metasyon dışında yapmış olduğun çalışmaları da merak ediyoruz. Soru bankandan kaç soru çözdün, okulda yapılan deneme sınav sonuçların nasıl, bunları hep merak ediyoruz. Kesintisiz ve sağlıklı bir performans takibi için Metasyon dışında yaptığın çalışmaları, istersen, sana özel hazırlamış olduğumuz sisteme girebilirsin.

Nereyi Tercih Etsem Acaba?

Merak etme, tercih döneminde de yanındayız. Sınav bitince işimiz bitmiyor. Sınav sonrasında da seninle birlikte yürümeye, sevincine ortak olmaya, üzüntünü paylaşmaya devam ediyoruz. Puanına göre, uzman ekibimizle alternatif tercihleri çıkartıp en iyi lise veya bölüme gitmen için elimizden geleni yapıyoruz. Sonuna kadar beraberiz.

Performans Takibi

Bilgisayar, tablet veya Metasyon Uygulaması’ndan yaptığın çalışmaları, her daim izliyoruz. Test kitaplarından çözdüğün soruları ve basılı deneme sınavlarında aldığın sonuçlarını www.metasyon.com ya da Metasyon Uygulaması’yla sisteme girmelisin. Bu şekilde Metasyon, basılı içeriklerle dijital içeriklerde gösterdiğin performansı kesintisiz takip eder ve en doğru şekilde yönlendirir.

Sen de Metasyon Paketini Seç!

Eğlenerek öğrenmeye hemen, şimdi BAŞLA!

%20 İNDİRİM

Kupon Kodun Hazır !!

"DERSIGO20"

*Lütfen kodu kopyalayın