Dersigo gizlilik ve güvenlik politikaları gereği kişisel verilerinizin korunması hususu önem arz etmektedir. Konuyla ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Birlikte Başardık: 2023 YKS Başarılarımız!

 

YKS sınavına hazırlık sürecinde özellikle veliler ve öğrenciler iyi bir üniversiteye yerleşebilmek için doğru kurs tercihi yapmanın önemini biliyor ve bu şekilde araştırmaları sürdürüyor. Üniversite tercihinin aslında gelecek yaşamında belirleyici olacağını bilen öğrenciler ve veliler eğitim alacağı kursun araştırması yaparken eğitimin niteliği konusunu da oldukça ön planda tutuyor. YKS 2023 hazırlık için oldukça fazla sayıda kurs ve online kurs var ancak dilediğiniz üniversiteye yerleşebilmek ve iyi bir eğitim almak için çok fazla seçeneğiniz yok.

Her şeyin hızla değiştiği bir dünyada yaşıyoruz. Eğitim de bu değişimden nasibini almış durumda. Dersigo olarak değişimin bizler de farkındayız. Biz de bu değişime ayak uydurmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Eğitimi tek yönü ile değil tüm yönleri ile sizlere sunmak için yoğun mesai harcıyoruz. Kaliteli bir eğitimin nitelikli eğitimcilerle ve en çok tercih edilen kaynak kitaplarla geleceğini biliyoruz. Ayrıca yapay zekâlı rehberlik sistemi ve tercih sürecinde sunduğumuz rehberlik hizmeti ile de eğitimin tüm detaylarını sizlere sunuyoruz.

Online kurs seçimi yaparken öğretmen nitelikleri, kaynak kitapların kalitesi ve fiyat konusu öğrencilerin ve velilerin kurs seçimi yaparken dikkate aldığı kriterler arasında yer alıyor. Bunun dışında sınava evden çalışmak isteyen üniversite adayları online eğitim kursu tercihi yaparken de belirli kriterleri göz önünde bulunduruyor. Öyle ki online eğitim kursları senkron olmaması sebebi ile tercih konusunda ince eleyip sık dokunan kurslar arasında yer alıyor. Öğrenciler online YKS kursu seçimi esnasında; önceki öğrenci deneyimleri, kullanıcı yorumları, öğrenme içeriğinin niteliği ve 7/24 destek hizmeti gibi kriterleri göz önünde bulunduruyor.

Online YKS eğitim kurslarında başarıyı getiren birçok etmen sıralayabiliriz: Öğretimin niteliği, öğretimin sürekliliği… Dersigo ekibi olarak bizler de öğretimin niteliği kadar sürekliliğinin iyi bir gelecek bir ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda sizlere kesintisiz eğitim hizmeti vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki öğretimin sürekliliği başarıyı getirecek etmenler arasında yer alıyor.

2023 YKS hazırlık döneminde öğrenciler YKS puanı ile hangi okulları tercih edebileceği konusunda da bilgi sahibi olmak istiyor. “Hangi üniversiteye kaç puanla yerleşebilirim?” sorusunun cevabı her aday tarafından merak ediliyor. Dersigo ile YKS sınavına hazırlanan adayların iyi bir üniversite ve iyi bir geleceğe sahip olduğuna defalarca şahitlik ettik. Üniversitelerin taban puanları yıldan yıla değişiklik gösterse de değişmeyen tek şey Dersigo ile hazırlanan öğrencilerin diledikleri üniversiteye yerleştikleri ve iyi bir eğitim aldıkları gerçeği. YKS hazırlık sürecinde üniversite tercihi konusunda bireysel danışmanlık alabileceğiniz Dersigo.com bunun dışında size süreçte kaliteli bir eğitim hizmeti de vadediyor.

Ülkemizde YKS puanı ölçüt alınarak yerleşebileceğiniz birçok üniversite yer alıyor. Dersigo ile hazırlanan öğrenciler için yerleşebilecekleri üniversite sayısı 2’ye ayrılıyor. En kaliteli üniversiteler ya da adayın istediği üniversite. YKS tercih aşamasında adaylara rehberlik desteği sunulduğunu da belirtelim. Hem iyi bir üniversite hem de iyi bir gelecek inşa etmeniz için Dersigo.com ekibi olarak var gücümüzle çalışıyoruz.